Loading

Vores team

Målet er simpelt - du skal være glad for din bil
Repeatly Leasing A/S er en del af Formula Gruppen, som siden 1987 har importeret Ferrari og Maserati i Danmark, og i dag tæller mere end 100 medarbejdere.

Overfladisk set er der flere selskaber som os på markedet, men kombinationen af et solidt ejerskab og en rådgivende tilgang til vores kunder er unik for Repeatly. Det har gjort vores rådgivere til manges foretrukne gennem de seneste år. Med på rejsen er Thomas Bertelsen (direktør), Mads Markussen (direktør), Jan Lehrmann (investor), Johnny Laursen (investor).

”Glade kunder er vores største aktiv”
Mads Markussen
Direktør
Thomas Bertelsen
A
Direktør
thomas@repeatly.dk
+45 31 22 32 50
Mads N. Markussen
B
Direktør
mads@repeatly.dk
+45 31 33 79 71
Christine de Fønss
C
Kundeservicespecialist
christine@repeatly.dk
+45 53 53 06 16
Michael Borre Christensen
D
Salgschef
michael@repeatly.dk
+45 60 16 65 68
Martin Lee Drejer
E
Filialchef, Repeatly Leasing Odense
martin@repeatly.dk
+45 31 53 80 56
Frederik Prahl Brandt
F
Leasingrådgiver
frederik@repeatly.dk
+45 23 71 46 19
Vivi Christiansen
G
Salgs- & administrationssupport
vivi@repeatly.dk
+45 31 23 13 71
Thomas Larsen
H
Økonomichef
bogholderi@repeatly.dk
+45 53 55 50 19
Rasmus Fugl
I
Bogholder
bogholderi@repeatly.dk
+45 53 55 58 61
Rasmus Engelbrect
J
Studentermedhjælper
rasmus@repeatly.dk
+45 26 25 64 92
Oliver Herbo
K
Studentermedhjælper
oliver@repeatly.dk
+45 20 27 19 38
Aleksander Normann Kock
L
Studentermedhjælper
aleksander@repeatly.dk
+45 23 74 86 08
Michael B Christensen
Salgschef

”Kernen i vores forretning er ordentlighed. Vi er ordentlige i vores tilgang til leasing, fordi vi altid er transparente og troværdige.”

At komme ud at køre i sin nye bil er så sjovt. Det mener vi også processen med at lease sin bil skal være. Så simpelt er det!

Hvad gør os unikke?

Hos Repeatly arbejder vi for altid at skabe en sikker, troværdig og helstøbt leasingoplevelse for alle vores kunder.

01. Service

Vores viden og ekspertise gør vores service til den bedste løsning. Vi går ydmyge til opgaven med  at hjælpe dig med et så personligt og væsentligt valg, som køb af bil er. Vi brænder for at skabe gode oplevelser for vores kunder, så vi er sikre på, at du kører fra os med et smil på læben.

02. Vejledning

Læn dig tilbage. Vi ved, hvordan leasing fungerer, og hvordan vi får det til at fungere for dig. Vi lover at være positive, holde fokus, kommunikere tydeligt og arbejde sammen med dig for at nå dine mål. Vi følger altid de nyeste tendenser og opdager nye måder at arbejde mere effektivt på og er dedikerede til at forbedre alles oplevelse.

03. Fleksibilitet

Før vi gør noget andet, lytter vi. Vi lærer dig at kende og forstår, hvad du leder efter, og hvorfor. Vi er dedikeret til altid at træffe den rigtige beslutning og opbygge tillid til at skabe langsigtede relationer med vores kunder. Hvis der opstår en fejl, lover vi at eje den, dele den, rette den og lære af den som en helhed.

Læs hvad vores eksisterende og tidligere kunder har at sige om os, eller kontakt os her, hvis du har spørgsmål af nogen art!

Se vores anbefalinger
Sammen skærer vi kompleksiteten fra

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Kontakt os her